بی باده بهار خوش نباشد...

 

گل بی رخ یار خوش نباشد                    بی باده بهار خوش نباشد طرف چمن و طواف بستان   بی لاله عذار خوش نباشد رقصیدن سرو و حالت گل   بی صوت هزار خوش نباشد با یار شکرلب گل اندام   بی بوس و کنار خوش نباشد هر نقش که دست عقل بندد   جز نقش نگار خوش نباشد جان نقد محقر است حافظ   از بهر نثار خوش نباشد

/ 6 نظر / 19 بازدید
من یک مسافرم

به نظر شما آیت الله سید علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران، سال 1392 را چه خواهد نامید؟ نام سیاسی بر مبنای وحدت و یکپارچگی و انسجام ملی نام فرهنگی اجتماعی بر مبنای سبک زندگی نام اقتصادی بر مبنای توجه به سرمایه های کشور و استفاده درست از آنها نام مذهبی بر مبنای توجه به سیره بزرگان نام اجتماعی بر مبنای توجه به اشتغال و ازدواج و اسکان جوانان نام همگانی بر مبنای پیشرفت و توسعه یا یک نام دیگر؟ برای شرکت در نظرسنجی به سایت "من یک مسافرم" بیایید + چرا سال ها نامگذاری می شوند؟ + مروری بر شعارها و نام‌های ۲۲ سال گذشته در پیام‌ها و بیانات رهبر جمهوری اسلامی ایران (مطرح شده از ۱۳۶۹ تا ۱۳۹۱)

احسان

سلاااااااااااااااااااااااام كجايي مرد بزرگ؟!

احسان

حال سر زدن به ديگرانم نداري؟پاشو بچه عيده..

احسان

سلام آقا..انشاالله يه سال پرخيرو بركت و رضايت و همراهي خانواده و خبرهاي خوش و خوشبختي رو در پيش داشته باشي.. سر سفره بيادتم..

امیدرضا

سلااااااااااااااااااااام داداشم.خوبی؟ آقا عیدت مبارک

امیدرضا

سلااااااااااااااااااااام داداشم.خوبی؟ آقا عیدت مبارک